život v dubu

občanské sdružení

  

PASTOUŠKA

Místo pro sousedské setkávání

(Historie Pastoušky ze vzpomínek Josefy Komínkové ZDE)

Snažili jsme se vytvořit příjemné prostředí pro všechny, kteří k nám zavítají. Na úpravách v Pastoušce a okolí se začalo pracovat v červnu 2012. Po mnoho let skoro nevyužívaný objekt jsme začali "zkrášlovat" a připravovat pro setkávání. Kdo mohl, přiložil ruku k dílu, kdo měl doma potřebný materiál, tak ho přinesl. 

Ve fotogalerii se můžete podívat na pár záběrů, jak se nám to dařilo.  

 

Útulná společenská místnost, kde si třeba za chladných večerů zatopíme v krbovkách, zahrajeme karty a "probereme co je nového". Při akcích doslova praská ve švech a to je právě to, co jsme si na začátku přáli. Konalo se zde již několik akcí, ať již Pouťové setkání, společný Silvestr, oslava MDŽ a další. Pro děti je zde připravena klubovna s krásnou výzdobou, hračky a u Pastoušky pískoviště s houpačkou. V klubovně jsou pro nejmenší připraveny různé skládačky, větší děti zde mají třeba elektronické šipky, nebo fotbálek. Klubovna slouží i ke společným událostem, jako např. Mikulášská besídka, Maškarní disco, a další akce pro děti.Letní večery si zpestříme venkovním posezením, grilem a něčím dobrým "na zub". Takový krásný letní večer u Pastoušky je k nezaplacení :)

Vytvořili jsme krásné posezení i příjemné okolní prostředí. 

Až pojedete v létě kolem, tak se zastavte :)Tady končí malý přehled naší činnosti, více informací a fotek je samozřejmě na těchto stránkách a nezapomeňte sledovat program našich akcí. 

Pokud máte Facebook, tak i zde naleznete stránku věnovanou Pastoušce.


Zavítejte k nám, rádi Vás uvidíme


  

NEJBLIŽŠÍ AKCE


fotky z babouků


napsali o nás

Pro zvětšení klikni na fotku