život v dubu

občanské sdružení

  

PRO DĚTI

Ahoj děti

Pokud jste již zavítaly do Pastoušky na nějaký dětský program, nebo jste si jen přišly zahrát, tak nás to moc těší. Pokud ještě ne, tak se na Vás mooooc těšíme.

Chtěli bychom, aby se Vám u nás líbilo. Připravili jsme pro Vás klubovnu, donesli tam nějaké hračky a postupně jí chceme víc a víc vybavit, abyste si mohly krásně pohrát. 

Před pastouškou máte plácek na hraní, pískoviště a houpačku. I tady věříme, že pro Vás připravíme víc. Ale to nejdůležitější je kamarádství, které zde může vzniknout a nebo se víc a víc prohlubovat. 

Po celý rok pro Vás připravujeme různé akce, abyste se mohly sejít a něco pěkného společně zažít. 

Jaké akce Vás tedy čekají?  • Maškarní diskotéka - Už máte připraveny pěkné masky? Být alespoň na chvilku vílou, tanečnicí, kovbojem, myslivcem a nebo něčím jiným? Tak to je příležitost dostavit se k nám do Pastoušky. Připravili jsme pro Vás krásné odpoledne plné her, zábavy a pravé maškarní diskotéky.
  • Velikonoce - Velikonoční setkání. Vždy po Vaší koledě se můžete sejít v Pastoušce a podělit se o koledu. K tomu od nás dostanete něco dobrého a určitě na vás čeká i překvapení.

  • Čarodějnice - Půjdeme společně na kopec pálit čarodějnice, ale ještě předtím se sejdeme u Pastoušky a tu správnou upalovací čarodějnici si vyrobíme. Až "upálíme" čarodějnici, tak jsme pro Vás opět u Pastoušky připravili opékání buřtíků a určitě i nějaké překvapení.  • Dětský den - Jak bychom mohli zapomenout na Váš svátek ? :) Přijďte k nám do Pastoušky. Určitě tu zažijete hodně legrace. Připravujeme pro Vás soutěže, nějaké dobroty a že by i překvapení? :)  • Půlka prázdnin "v tahu" - Prázdniny. To je super čas a když se přehoupne jejich půlka, tak je tu jedna dobrá a jedna špatná zpráva. Ta dobrá je ta, že ještě půlka zbývá :) Tak Vám to chceme zpříjemnit a připravili jsme pro Vás nějaké dobrodružství. Někteří jste s námi už zažili "Pohádkový les", výpravu do jeskyně, nebo "Mexický den". Tak se těšte na další "Poločas prázdnin".
  • Konec prázdnin v Pastoušce - A je to tady. Prázdniny končí a hurá do školy. Než se však rozutečete z Dubu, než si zabalíte školní tašku, připravili jsme pro Vás rozloučení s prázdninami. 
  • Na Václava v Pastoušce - Kníže Václav je naše historická osobnost. Na tento svátek jsme pro Vás v Pastoušce připravili trochu historické zábavy. Určitě sledujte náš program a teště se na "výlet do historie" P.S. jasně, že budou potřeba i historické převleky!
  • Mikulášská besídka - A je to tady... Vánoce jsou za dveřmi, určitě se těšíte na dárky od Ježíška... ale ještě je tu Mikuláš. V Pastoušce si opět připravíte nějaké výtvory, zazpíváte si a zarecitujete. Nooo a myslíte, že přijde čert, anděl a Mikuláš???  .... Přijďtě k nám do Pastoušky na Mikulášskou a uvidíte:)

NEJBLIŽŠÍ AKCE


fotky z babouků


napsali o nás

Pro zvětšení klikni na fotku